Tytuł zastępczy

O firmie

HELKRA istnieje od 1991 roku. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych w Polsce. Należymy także do wąskiego grona firm, które dostarczają także chemie gospodarczą, artykuły spożywcze, meble biurowe czy urządzenia IT.

W ofercie HELKRY znajduje się wszystko, co jest potrzebne do pracy i efektywnego funkcjonowania biur, szkół czy zakładów pracy. Jeden dostawca to niże koszty, większy komfort, mniej formalności oraz oszczędność czasu. Co więcej, dysponujemy dwoma nowoczesnymi magazynami zlokalizowanymi w centralnej Polsce, które dzięki strategicznym węzłom autostradowym oferują szczególnie dogodne warunki logistyczne do prowadzenia wymiany towarów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz terminowość dostaw. Zaopatrujemy biuroserwisy, hurtownie oraz sieci dyskontowe.

Oferty Pracy